Wspaniałe Możliwości dla Ciebie z MultibuyWorld

Budowanie Dochodu Online

Budowanie Dochodu Online

Zakup Pakietów PR i oglądanie reklam daje Tobie możliwość wzięcia udziału w podziale przychodów firmy Revenue Sharing ; co 30 minut, 48 razy dziennie! Każdy pakiet PR kosztuje 50 Euro i daje możliwość zarobienia 0,35 euro dziennie, aż do zwrotu 60 euro za PR pakiet dla klienta. MultibuyWorld wynagradza również za polecanie programu. Jest 6 poziomów polecania: 8%, 5%, 4%, 3%, 2%, 1%, dlatego warto rekomendować.

Podróże i Zakupy

Podróże i Zakupy

Z 50% wydanej kwoty na pakiety PR, firma Multi-Buy przekazuje Tobie DARMOWE Europunkty na oddzielne Twoje konto zakupowe. Punkty te można wydać na wakacje/podróże po całym świecie lub na zakup produktów na platformie e-commerce na stronie Multi-Buy. Punkty mają wartość : 1Punkt = 1Eur. Europunkty można traktować jako bon, który jest ważny do wykorzystania przez pięć lat.

Reklama na Platformie

Reklama na Platformie

Pakiet reklamowy zwany pakietem PR jest produktem na platformie MultibuyWorld. Każdy pakiet zawiera 1000 wyświetleń, a cena pojedynczego pakietu to 50 euro. Kwota wydana na pakiet reklamowy zwraca Ci się w postaci dziennych naliczeń, plus bonus 10 euro/PR pakiet z podziału dochodów firmy! Jako klient możesz posiadać do 1000 pakietów PR. Ty decydujesz, ile chcesz mieć pakietów.

O MultibuyWorld

O MultibuyWorld

MultibuyWorld powstał na bazie niepodważalnego sukcesu i doświadczenia włoskiej firmy Multi-buy w handlu swoimi produktami i usługami w sprzedaży. Ilość klientów: 158 tysięcy. Partnerami firmy są m.in: Illy Cafe, Marriott, Cisal, Costa Crociera etc. MultibuyWorld daje nam możliwość promowania swoich przedsięwzięć i samego siebie na platformie w połączeniu z agencją turystyczną, sklepem internetowym, programem lojalnościowym oraz programem revenue share czyli podziałem dochodów. Oferta ta jest jedyna w swoim rodzaju na rynku! Za pomocą MultibuyWorld firma Multi-buy wyznaczyła sobie długoterminowy cel oferowania swoim klientom i przedstawicielom wysoce renomowanych produktów, usług i systemów wynagradzania. Firma dowiodła tego przez 23 lat i będzie kontynuować swój sukces.

Jak Zacząć ?

Kliknij przycisk u góry strony
Kliknij przycisk u góry strony
Chcę dołaczyć do MultibuyWorld
I Oglądaj Reklamy
I Oglądaj Reklamy
5-10 minut dziennie
I otrzymuj Dodatkowe Wynagrodzenie
I otrzymuj Dodatkowe Wynagrodzenie
z 6 poziomów polecania
 Kupuj kolejne PR Pakiety
Kupuj kolejne PR Pakiety
Rób zakupy na platformie e-commerce, kupuj wycieczki/wakacje

Opinie

Buduj Dochód Online, Rób Zakupy i Podróżuj z MultiBuyWorld